| Artikelnr | 56.1344 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Canman, Trashman & Petman |
| Verrijdbaar | Nee |
| Inhoud in cl | 21.000,00 cl |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Transparant |
| Lengte in cm | 135,00 cm |
| Breedte in cm | 22,00 cm |
| Hoogte in cm | 69,00 cm |
Afvalzakken 84 stuks inh. 210l. voor Petman, Canman en Trashman
artikelnr.
56.1344
Uitvoering: transparant. 12 rollen á 7 zakken per rol, in totaal 84 stuks.
€ 59,90 excl. BTW p/st.
€ 72,48 incl. BTW p/st.